Eminence Beta-12CX
5/5
Produktkode: 1086731 (BETA-12CX)
Avtale
Eminence Beta-12CX
5/5
PA-høyttaler Eminence Beta-12CX
Eminence Beta-12CX
1 119 NKr
1 772 NKr
- 37 %
Eminence Beta-12CX
Suitability
Magnet Type
Ferrite
Properties
Impedance
8 Ohm
Power (Watt)
250
Power
250 W
Frequency Range
57 Hz - 4,6 kHz
Colour
Black
Acoustics
Sensitivity (dB)
97,3
Dimensions and Weight
Diameter
12"