Beyerdynamic DT 150 250 Ohm Studiohodetelefoner
5/5
Produktkode: 396808 (DT-150-250)
5/5
Studiohodetelefoner Beyerdynamic DT 150 250 Ohm Studiohodetelefoner
2 330 NKr
Suitability
Тype
On-ear, Studio
Speaker Type
Dynamic
Features
Microphone
No
Active noise cancellation
No
Properties
Frequency Range
5 Hz - 30 kHz
Impedance (Ohm)
250
Impedance
250 Ohm
Original Colour by Producer
Black
Material
Construction Method
Closed
Connectors
Type-A Connector
Jack STEREO 3,5 mm Male