Eurolite DISCOSTROBE50
4,35/5
Produktkode: 813501
Som ny
Eurolite DISCOSTROBE50
4,35/5
Produktkode: 813501
183 NKr
Som ny
På lager 1 del
Strobe Eurolite DISCOSTROBE50 Strobe (Som ny)
Eurolite DISCOSTROBE50
183 NKr
Strobe with adjustable flashrate (1-10 flashes/second). Suitable for smaller rooms. Power supply: 230 V / 50 Hz with 25 W power consumption. Dimensions: 135 x 97 x 55 mm. Weight: 0,5 kg.
Eurolite DISCOSTROBE50
Power supply
Power Supply
240V